Sık Sorulan Sorular

Sorunuzun yanıtını bulamadıysanız lütfen info@digenaturkiye.com adresine yazarak bize ulaşın.

Bu konular ile ilgili bilgim yok, başlamak için ne yapmam gerek?

Verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için aktif bir Facebook Business hesabınızın olması yeterli. Eğer bu hesap mevcut değilse kurulum aşmalarında yardımcı olabiliriz.

İçerikleri siz mi üretiyorsunuz?

Elinizdeki içerikleri yönetmekle beraber belirleyeceğimiz strateji doğrultusunda yeni içerikler geliştirebiliriz.

Çalışma düzeniniz nasıl?

Vereceğiniz fiyatlara reklam harcamaları dahil mi?

30 günlük periyotlar ile çalışıyoruz. Talebinize göre minimum 1 aylık olmak üzere istediğiniz süreye göre sözleşme düzenleyerek çalışıyoruz.

Çalışmadığınız sektörler var mı? Var ise hangileri?

Reklam harcaması dahil fiyat talep etmediğiniz sürece sadece hizmet bedeli belirtiyoruz. Talep ve hedefleriniz hakkında konuşurken sizinle beraber uygun bir reklam bütçesi belirleyeceğiz.

İş ortaklarımıza elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. İhtiyacınız olan şeyleri bize bildirirseniz size o konuda cevap verebiliriz.

Ek hizmetler sunuyor musunuz?

Facebook politikalarının izin vermediği hiçbir kategoride hizmet sunmuyoruz. Bu kategoriler çıplaklık içeren, kumar, alkol, forex, dini propaganda, yanıltıcı habercilik.

Hizmetleriniz ile ilk aydan kazancımın artacağını garanti ediyor musunuz?

Hayır. Süreçlerin sonunda elde edilecek sonuçlar sizin sunduğunuz ürün/hizmet, web siteniz, fiyat politikanız, satış sonrası destek süreçleriniz gibi bir dizi parametrelerden etkilenecektir. Süreçlerinizi yönetirken bu alanlarda sorunlar tespit edersek daha iyi sonuçlar elde etmek için çözüm önerileri sağlıyoruz.

Yalnızca start-up'larla ve yeni şirketlerle mi çalışıyorsunuz, yoksa daha eski ve köklü işletmelere de yardımcı olabilir misiniz?

Dijital pazarlama küçük-büyük ayrımı yapmadan her işletmenin uygulaması gereken bir süreç. Bu yüzden biz şirket büyüklüğüne göre bir ayrım yapmıyoruz.